Zawieszenie zajęć i pasieczny plan filmowy

W związku z epidemią koronawirusa i koniecznością unikania spotkań w grupach, podjęliśmy decyzję o odwołaniu marcowych zajęć na Kursie Pszczelarskim. Mamy nadzieję, że już w kwietniu uda się wrócić do planowego rozkładu spotkań z naszymi kursantami.

Mimo tego nie zwalniamy tempa ani nie przerywamy nauki. Pszczoły za nic mają sobie zalecenie pozostania w domu. Marcowe dni są coraz cieplejsze, co umożliwia pszczołom zbiór pyłku z wiosennych kwiatów. To bardzo ważny moment w życiu rodziny pszczelej, która właśnie zaczyna wychowywać nowe pokolenia pszczół.  Wymaga to od nas pszczelarzy konkretnych działań, które musimy wykonać w pasiece właśnie teraz. Chcąc uchwycić zmieniającą się sytuację w ulu oraz zaprezentować czynności wykonywane w marcu, nagrywamy dla naszych kursantów dwa filmy instruktażowe w dwutygodniowym odstępie czasu. Odbędą się również webinary, podczas których spotkamy się wirtualnie z ekspertem prowadzącym przedmiot „Bieżące prace w pasiece w marcu”. Pozwoli to na zadawanie pytań oraz dyskusję.

Tymczasem odsłaniamy kulisy pracy na naszym pasiecznym planie filmowym. Jeśli chcecie zobaczyć pracę „od kuchni”, zajrzyjcie do galerii oraz na nasz kanał YOUTUBE.

Plan Filmowy Akademii - YOUTUBE

Komentarze (0)

  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.

Newsletter: