Kurs Pszczelarski 2020

Zakończyliśmy zapisy na 10 miesięczny kurs pszczelarski w Akademii. Cieszymy się, że kolejna grupa pozytywnie zakręconych na punkcie pszczół ludzi od lutego rozpocznie swoją przygodę w Ogrodzie Botanicznym. Niestety ograniczona liczba miejsc spowodowała, że nie wszyskim udało się na kurs zapisać.

Osoby, które nie zdążyły zapraszamy na Mini Kursy Pszczelarskie. Są to 3 dniowe kursy obejmujące 21 h zajęć.10 h zajęć praktycznych i 11 godzin zajęć teoretycznych. Więcej na ich temat możecie poczytać w zakładce Warsztaty. Mini Kursy odbędą się w terminach 1-3 maja (tzw. weekend majowy) oraz 12-14 czerwca.

Zapisy na Mini Kursy Pszczelarskie rozpoczną się po 25 listopada w zakładce warsztaty.

Zapisy na kolejny 10 miesięczny kurs rozpoczną się we wrześniu 2020 roku. Od 30 listopada w zakładce kurs pszczelarski, będzie można zostawić swojego maila i zgłosić swoje zainteresowanie kursem 2021. Osoby, które zostawią swojego maila będą mogły wziąć udział w przedsprzedaży, która rozpocznie się 1 września. Po 15 września nabór na kolejny kurs zostanie otwarty dla wszystkich i ogłoszony na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy serdecznie

Komentarze (0)

  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.

Newsletter: